درباره ما

 

 

 

گروه ایران اپلیکیشن با هدف تولید و توسعه اپلیکیشن های موبایل پا به این عرصه گذاشت و همینک با سال ها تجربه در زمینه تولید اپلیکیشن و نیروهای جوان و تخصص در زمینه ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید و ios ، آماده همکاری است. ما آماده هستیم تا در رساندن کسب و کار پرسود و موفق شما را یاری کنیم. شما با داشتن یک اپلیکیشن مناسب می توانید جدیت خود را در کسب و کار خود به مشتریان ثابت کنید و کسب و کار مناسبی را برای خود پرورش دهید. تخصص ما تنها ساخت اپلیکیشن است و تمرکز ما روی تولید و توسعه اپلیکیشن های استاندارد و قدرتمند با هدف بالا بردن سطح کیفیت اپلیکیشن های داخلی می باشد.

 

چرا ایران اپلیکیشن؟


تخصص ایران اپلیکیشن ساخت و تولید اپلیکیشن است اما چرا ایران اپلیکیشن را انتخاب کنید؟

رضایت مشتری

رضایت مشتری بیشترین الویت را برای ما دارد به همین دلیل در مراحل ساخت اپلیکیشن هر نقطه ای از کار را با مشتری هماهنگ می کنیم تا نتیجه نهایی طبق خواسته مشتری محترم پیش برود.

کیفیت بالا

ما در ایران اپلیکیشن تنها بر ساخته اپلیکیشن تمرکز داریم و خدمات دیگری ارائه نمیدهیم تا بتوانیم در تخصص اصلیمان یعنی تولید اپلیکیشن موفق واقع شویم و بالاترین کیفیت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

 

ارائه در کوتاه ترین زمان

ایران اپلیکیشن برای هر پروژه زمان مشخصی ارائه می دهد و در همان زمان اپلیکیشن تحویل مشتری داده می شود این زمان با توجه به وجود چندین نیرو متخصص در هر بخش در کمترین زمان ممکن با حفظ کیفیت بالا است.

پشتیبانی و مشاوره

برای بهترین نتیجه از اپلیکیشن ساخته شده کارشناسان ما در صورت وجود مواردی به شما مشاوره خواهند داد همچنین بعد از ارائه اپلیکیشن یک سال پشتیبانی کامل از نظر آموزش کار با اپلیکیشن، رفع مشکلات و باگ های احتمالی، امکان افزودن امکانات و تغییرات دارد.

اهداف ایران اپلیکیشن

 

 

 

 

هدف ما ایجاد تحولی بزرگ در کسب و کار شماست. ما در ایران اپلیکیشن با ارائه خدمات اپلیکیشن اندروید و ios همراه با مشاوره و پشتیبانی حرفه ای و تخصصی به شما کمک خواهیم کرد تا با کمک اپلیکیشن ساخته شده کسب و کار خود را گسترش بدید هدف اصلی ما رضایت شما از همکاری با ما در زمینه طراحی اپلیکیشن است.